.

Як вибирати спортивні добавки


Як вибирати спортивні добавкиЧасто буває, що спортсмен хоче купити спортивне харчування, але через величезну кількість категорій і брендів зробити вибір досить важко. У статті буде описано, на що звертати увагу при виборі добавок, як визначити, що підходить для вашої мети, і як придбати якісний продукт.

В першу чергу потрібно точно знати, якій меті має сприяти спортивне харчування. Порошку «для всього і відразу» не буває: добавка може допомогти позбутися від жиру, підтримувати м’язову масу, набрати загальну вагу, підвищити м’язову витривалість, дати пампінговий ефект і т.д. – але не все одночасно. Тому перед вибором спортпиту спочатку необхідно конкретно визначитися зі своєю метою в атлетизм.

Крім того, щоб допомагати в досягненні результату, добавка повинна ще і не заважати цьому. Що це означає? Дивіться на побічні і другорядні ефекти від препарату. Наприклад, креатин дуже дієвий для підвищення силових показників, але при цьому від нього незначно заливає водою. Тому, якщо метою є рельєфність мускулатури, креатин не підійде.

На упаковці якісної спортивної добавки обов’язково зазначений повний склад (або в описі товару). Якщо це протеїн, то повинно бути вказано в процентах або грамах на порцію (100 грамів) кількість білку, вуглеводів та жирів, також амінокислотний профіль. Якщо це багатокомпонентний засіб, краще вибирати той, де вказані всі інгредієнти. Буває, що написано «запатентована потужна формула для спалювання жиру», а що саме туди входить – невідомо. Такий продукт немає сенсу купувати, оскільки в цій формулі можуть виявитися або баластні речовини, або ж такі, на які у вас алергія.

На бренд варто звертати увагу, а саме на відгуки про нього (бажано ваших знайомих спортсменів). Запитайте у товаришів по залу, протеїн якої фірми вони купляють. Зараз досить багато фірм-виробників, чиї назви на слуху, і визначити, яка ж краще за рейтингом популярності, не вийде. Потрібно також пам’ятати, що не завжди «якісно – тільки дорого». Є виробники (вітчизняні), які не витрачають величезні суми на рекламу, красивий дизайн упаковок і т.д., і за рахунок цього їм вдається підтримувати цілком доступну ціну при високій якості.

При виборі місця, де купуєте спортивне харчування, звертайте увагу на відгуки, якщо це інтернет-магазин. Якщо це звичайний роздрібний магазин, де ви купуєте вперше, бажано попросити пред’явити сертифікати на декілька товарів (вибрані випадковим чином).

Джерело: novosti.uaОставить комментарий к статье Як вибирати спортивні добавки

(предыдущая статья)